karcher do mycia podłóg

Karcher do mycia podłóg

Jeżeli nie przepadasz za myciem podłóg tradycyjnym sposobem lub chcesz wymienić swoje stare urządzenie do mycia podłogi na nowe zapoznaj się z asortymentem firmy Karcher.

Produkty firmy Karcher

Oferuje ona solidnie wykonane bezprzewodowe urządzenia do mycia podłóg w domu. Niektóre modele pozwolą nam na umycie podłogi bez wcześniejszego odkurzania co pozwala zaoszczędzić wiele czasu i energii! Ogromną zaletą będzie także bezprzewodowość. Zestawy mopów wyposażone są w stację dokującą i ładowarkę. Brak kabla (oraz smukła konstrukcja i ruchomy przegub obrotowy) pozwoli nam na dotarcie w wiele miejsc bez konieczności przejmowania się o stały dostęp do energii elektrycznej. Karcher do podłogi posiada także osobne zbiorniki na czystą oraz brudną wodę. Poprzez takie rozwiązanie nie będziemy musieli już nosić ciężkich wiaderek z wodą a po sprzątaniu wystarczy tylko wylać zużytą wodę ze zbiornika. Pady, czyli część czyszcząca jest stale zwilżana ze zbiornika wody czystej. Mają one możliwość demontażu i prania w pralce (w temperaturze 60%) dzięki czemu możemy używać ich wiele razy.

Cena urządzeń Karcher

karcher do mycia podłóg

Urządzenia do mycia podłogi karcher dostępne są w różnych przedziałach cenowych w związku z czym każdy znajdzie coś dla siebie. Droższe modele mają wiele ciekawych funkcji (np. technologia 4 padów czy filtr sierści). W każdym modelu natomiast znajdziemy wyświetlacz LED pokazujący stopień naładowania urządzenia dzięki czemu w każdym momencie możemy kontrolować, ile czasu do konieczności ponownego ładowania nam pozostało. Zapoznaj się zatem z pełną ofertą karcherów do podłogi i zmień komfort sprzątania już dziś!