Profesjonalny sprzęt do sprzątania

Osoby zajmujące się na co dzień sprzątaniem oraz usługami czyszczenia biur lub hal, powinny posiadać wysokiej jakości sprzęt. Dobrym rozwiązaniem są odkurzacze piorące, a także odkurzacz przemysłowy Kärcher. To dobrej jakości odkurzacz, który ma dużą moc ssącą, a także możliwość czyszczenia podłóg na mokro. 

Odkurzacze przemysłowe Kärcher – czemu warto w nie zainwestować?

Profesjonalny odkurzacz przemysłowy Kärcher posiada moc nawet 1380W, co daje możliwość odkurzania nawet dużych zabrudzeń. Posiada w zestawie elastyczne węże oraz dobrej jakości filtry, dzięki czemu po odkurzaniu powietrze w pomieszczeniach pozostaje czyste. Pojemność aż 30 l pozwala na odkurzanie nawet dużej powierzchni za jednym razem, bez potrzeby wymiany worka lub opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia. Profilowane kółka pozwalają na znacznie łatwiejsze przemieszczanie odkurzacza, nawet po dużej powierzchni. 

Odkurzacze przemysłowe Kärcher są godne swojej ceny – nie tylko dają możliwość szybkiego sprzątania, ale również posiadają długą gwarancję producenta.

Jakie inne sprzęty są niezbędne w firmie sprzątającej?

Inne sprzęty potrzebne w pracy serwisu sprzątającego to m.in. myjki ciśnieniowe, które sprawdzają się podczas czyszczenia płytek w łazienkach lub podłóg. Dobrym pomysłem jest także zakup myjki do okien, która zbiera zanieczyszczenia wraz ze środkiem czyszczącym, dzięki czemu nie trzeba wycierać okien do sucha. Do tapicerek z kolei konieczne są parownice, które jednocześnie czyszczą i dezynfekują dywany, sofy i obicia krzeseł.