Na jakich technologiach oparte są rękawice atg maxiflex?

Na jakich technologiach oparte są rękawice atg maxiflex?

Nowoczesne rękawice atg maxiflex oparte są na bardzo wielu zaawansowanych technologiach, dlatego też warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Producenci chcą przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów, dlatego też systematycznie rozwijają swoje rękawice. Poszczególne marki sięgają nie tylko po zaawansowane materiały, ale również po zaawansowane technologie.

Które technologie są warte uwagi?

Oryginalne rękawice ATG w swoim składzie zawierają Sanitized. Głównym zadaniem tego niesamowitego preparatu jest oczywiście pozbycie się przykrych zapachów. Z praktycznego punktu widzenia Sanitized, działa tak samo jak dezodorant, dzięki któremu znacząco wydłuża się świeżość rękawic.

Które technologie są warte uwagi?

Warto wspomnieć także o tym, że firma ATG używa wyłącznie preparaty Sanitized, które w swoim składzie nie zawierają triklosanu. Znakiem charakterystycznym rękawic AD-APT jest technologia MaxiFlex, która zapewnia funkcje chłodzenia rąk nawet podczas wielogodzinnej pracy. Nie można zapominać także o technologii AIRtech, dzięki której można liczyć na oddychalność 360 stopni.

Tchnologia AIRtech – co trzeba wiedzieć?

Technologia AIRtech zaprojektowana jest z myślą o jak największym poprawieniu komfortu. Możliwe jest to do osiągnięcia poprzez eliminację ciepła, które powstaje wewnątrz rękawic. Dzięki chłodzeniu rąk poprawia się nie tylko komfort pracy, ale również bezpieczeństwo i wydajność. 360-stopniowa oddychalność oznacza, że rękawice atg maxiflex przepuszczają powietrze nie tylko po stronie powlekanej, ale również po stronie, która wykonana jest z dzianiny.