Na co zwracać uwagę podczas zakupu myjki Karcher

Myjki ciśnieniowe Karcher to urządzenia, które możemy nabyć w różnych modelach oraz z różnymi akcesoriami. Warto zastanowić się, do jakich celów będziemy wykorzystywali myjkę, żeby dobrać odpowiedni model i wyposażenie. Ten artykuł ma stanowić pomoc w wyborze, jaki model myjki Karcher kupić.

Jakie funkcje mają mniejsze i tańsze modele myjki ciśnieniowej Karcher?

Myjki ciśnieniowe Karcher produkowane są już od wielu lat, przez co na rynku funkcjonuje wiele modeli znacznie się od siebie różniących. Mniejsze i tańsze modele są zwykle wyposażone w podstawowe  akcesoria i mają krótszy wąż (zwykle 5-metrowy). Standardowo można nimi bez problemu umyć samochód, ale w zestawie oprócz pistoletu wysokociśnieniowego i dyszy rotacyjnej nie znajdziemy zbyt wielu dodatkowych akcesoriów, umożliwiających choćby bezproblemowe umycie schodów czy mycie powierzchni bez rozprysku. Zaletą mniejszych modeli myjki Karcher są natomiast ich małe rozmiary, przez co są one łatwiejsze w transporcie: https://erpixkarcher24.pl/58-myjki-cisnieniowe

Co nowego w świecie myjek ciśnieniowych Karcher?

Najnowsze modele myjek mają wiele przełomowych funkcji. Najciekawszą jest chyba funkcja „Smart”, za pomocą której połączymy myjki ciśnieniowe Karcher z aplikacją w telefonie. To umożliwi nam uzyskanie porad od specjalistów, którzy doradzą nam, jak umyć konkretną powierzchnię i wskażą nam, jaki jest optymalny poziom ciśnienia, który należy wybrać. Oprócz funkcji „Smart” bardziej rozbudowane modele myjek Karcher dają nam możliwość umycia większej ilości powierzchni, zapewniając dedykowane końcówki do mycia np. schodów, czy dłuższy wąż pozwalający na dotarcie do trudno dostępnych miejsc.