Mop elektryczny do domowego użytku

Czyste podłogi to wizytówka każdego zadbanego domu. Niestety sprzątanie nie kojarzy się z czynnością, którą każdy lubi wykonywać. Na rynku jest jednak dostępne urządzenie, które sprawi, że mycie podłogi stanie się przyjemnym zajęciem. Mowa tutaj o mopie elektrycznym, którego obsługa jest bardzo prosta i można go zastosować do umycia bardzo wielu rodzajów powierzchni twardych. 

Domowe urządzenie zapewniające zaskakujące efekty. 

Mop elektryczny Kärcher składa się z uchwytu z silnikiem, pojemnika na wodę ze środkiem czyszczącym oraz ze specjalnych padów pokrytych mikrofibrą. To właśnie pady obracające się z dużą szybkością zapewniają bardzo wysoką jakość. Są w stanie doczyścić najbardziej zabrudzone powierzchnie w krótkim czasie. Problemów z pewnością nie stanowią okruchy z jedzenia czy kurz ale mopy elektryczne Kärcher z powodzeniem poradzą sobie z usunięciem rozlanych soków czy innych płynów. Pady można wymieniać i dopasowywać do czyszczonej podłogi. 

Duża wydajność i oszczędność czasu. 

Do wyczyszczenie dużej powierzchni wystarczy niewielka ilość wody i płynu do mycia, a samo czyszczenie jest czynnością zajmująca niewiele czasu. Urządzenie szczególnie przypadnie do gustu osobom, które nie mają wiele czasu w ciągu dnia, a chcą mieć codziennie czyste podłogi w swoim domu. Do mopa dołączona jest stacja dokującą gwarantującą gotowość do użycia w każdym momencie.