Funkcjonalna szorowarka Karcher

Szorowarka Karcher to automatyczne urządzenie, które znajduje zastosowanie w wielu miejscach i zakładach pracy. Z pomocą takiego sprzętu zadbamy o czystość posadzek i bezpieczeństwo pracowników. Czym cechuje się szorowarka? Jakie plusy posiada? 

Funkcjonalne szorowarki Karcher

Jednotarczowe urządzenia czyszczące Karcher bazują na wszechstronnym przeznaczeniu. Bardzo dobrze sprawdzą się do pielęgnowania powierzchni twardych, lecz także do pokryć tekstylnych i dywanów. Urządzenie nadaje się do codziennego zachowawczego czyszczenia, jak też polerowania podłóg, wraz z nakładaniem i ściąganiem powłok. Plusem kompaktowych szorowarek jest prosta obsługa i wygodny transport. Niewielkie rozmiary i niewielka masa sprawiają, że zastosujemy sprzęt tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczonym miejscem. Kompaktowa myjka do podłogi wyczyści małe i średnie powierzchnie twarde. Zapraszam po więcej na: https://erpixkarcher24.pl/110-szorowarki.

Szorowarka prowadzona ręcznie

Popularnością na rynku cieszą się również maszyny czyszczące Karcher prowadzone ręcznie. Zapewniają one najwyższą mobilność i funkcjonalność. Zastosowanie jest związane z pielęgnacją powierzchni średniego rozmiaru. Szorowarki Karcher to wydajne urządzenia, które wykorzystamy w halach magazynowych, produkcyjnych oraz w obiektach sportowych, czy też handlowych. Podczas zakupu pamiętajmy o dobrej jakości.