Frezarka górnowrzecionowa

Frezarka M18 Milwaukee- wszechstronne zastosowanie, które podoła każdemu zadaniu

FREZARKA MILIWAUKEE- UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWANIA I BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS PRAC

 Frezarka górnowrzecionowa M18 od renomowanego lidera w branży budowlanej Milwaukee jest uniwersalnym narzędziem przydatnym w czasie obróbce wielu rodzajów materiałów, jednak najbardziej sprawdza się przy wykonywaniu frezów z drewna i nie tylko z niego. 

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Urządzenie posiada wbudowany mechanik blokady. Powoduje on natychmiastowe odłączenie urządzenia, czyli użytkownik nie zachowuje szczególnej uwagi i nie trzyma przycisku ile zasilania albo gdy wykonuje nią potencjalnie niebezpiecznie ruchy- taka jest rola zastosowanego systemu ochronnego. Główka żłobiąca frezarki charakteryzuje się tzw. wgłębinową stopką o średnicy 1,4 cala. 

Uwaga!: W zestawie nie ma akumulatora ładowarki. Brakujące akcesoria należy dokupić we własnym zakresie. Najlepiej od samego producenta na jego stronie www albo w sklepie, w którym narzędzie zostało zakupione. 

W zestawie od producenta znajdują się również: 2 adaptery służące do odsysania pyłu z pomieszczenia, 1 podstawa 146 mm do stosowania jej z frezami do 31.75 mm, a także tuleje zaciskowe o grubości 6 mm i 6.35 mm oraz 2 ograniczniki łożyskowe. 

JEDNO MAŁE URZĄDZENIE A TAK WIELE FUNKCJI 

Narzędzie charakteryzuje się m.in.: 

Frezarka górnowrzecionowa akumulatorowa – prostota obsługi: gwarantuje obsługę regulacji obrotów silnika napędzającego główkę sprzętu z doczepioną podstawką i zintegrowaną z nią końcówką. Oświetlaną wraz z powierzchnią roboczą przez dwie mocne i zarazem energooszczędne diody LED. 

Moc, której nigdy nie zabraknie: Dzięki ukrytemu we wnętrzu bezszczotkowemu silnikowi POWERSTATE prace posuwania się naprzód w wyjątkowej ciszy. Drzemiąca w silniku moc sprawia, że narzędzie bez problemu dorównuje osiągom przewodowych modeli. Co zapewnia pierwszorzędną jakość powierzchni materiału- poddanego obróbce mechanicznej. Maksymalna prędkość obrotową można ustawić w zakresie od 10 000 do 31 000 tys. obr/min. 

Nieprzerwane zasilanie przez w długie godziny pracy: Zastosowany pojemny akumulator 0,5 mAh REDLINK PLUS pozwala na przeprowadzenie pracy na materiale o powierzchni  około 115 mb (metr bieżący) na jednym pełnym cyklu jego naładowania 

Frezarka górnowrzecionowa

Bezproblemowe dopasowanie akumulatora do frezarki M18: W pełni elastyczny, czyli dopasowujący się system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi typami akumulatorów Li- Pol dostępny na polskim rynku, innych niż REDLINK PLUS. 

Szybka i płynna zmiana wysokości już na etapie pracy: Opisywane urządzenie budowlane frezarka Milwaukee, model M18 pozwala na płynne ustawianie wysokości w trakcie frezowania w fazie mikro-regulacji 0.4 mm. Dodatkowo model ten jest kompatybilny z zestawem wykorzystywanym w procesie odpylania -DEK 26.