domofon proel pc512

Domofon proel pc512 – cechy charakterystyczne

Domofon proel pc512 to urządzenie, które przeznaczone jest do współpracy ze wszystkimi systemami domofonowymi firmy Proel. Składa się z dwóch przycisków, P1 oraz P2. Przycisk P1 wyposażony jest w diodę, która sygnalizuje stan aparatu, natomiast przycisk P2 służy do otwierania drzwi podczas rozmowy.

Cechy charakterystyczne domofonu proel pc512

domofon proel pc512

Domofon proel pc512 posiada podświetlane przyciski, które informują użytkownika o stanie aparatu. Ma również możliwość regulacji dzwonka, a także jego wyłączenia. Posiada blokadę potwierdzenia użycia kodu zamka i możliwość wyłączenia sygnalizacji LED. Poza tym w zestawie są dodatkowe funkcje, bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu. Może to być np. funkcja biuro, która umożliwia automatyczne otwieranie drzwi do lokalu, o określonych godzinach i dniach.

Jakie jeszcze zalety ma domofon proel pc512?

Domofon ten pracuje w instalacjach cyfrowych, a obudowę ma z tworzywa ABS, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Aparat ten zamyka się na zatrzaski, posiada też cztery uchwyty do montażu na ścianie. Ma też opcję regulowania głośności za pomocą potencjometru montażowego. Słuchawka połączona jest standardowo, poprzez sznur telefoniczny, który zakończony jest obustronnie wtykami FCC. W domofonie proel pc512 jest możliwość wyłączenia sygnału poprzez wyjęcie sznura z gniazda i oraz dzwonienia za pomocą dodatkowego głośnika lub buzzera. Za pomocą dwóch przycisków można otwierać rygiel elektromagnetyczny, otwierać bramę, przełączać i wywoływać kamery.