Czyszczenie dywanów i podłóg twardych

Każdego dnia na dywanach, płytkach lub panelach gromadzi się kurz oraz inne zanieczyszczenia. Zamiatanie brudu zwykłą szczotką jest nieefektywne, a nieustanne korzystanie z odkurzacza niewygodne. Alternatywnym rozwiązaniem jest akumulatorowa szczotka elektryczna, która znakomicie nadaje się do drobnych, codziennych porządków.

Usuwanie zanieczyszczeń z podłóg bez wysiłku

Wśród urządzeń dostępnych na rynku znaleźć można m.in. szczotki akumulatorowe karcher wyposażone w baterię litowo-jonową, która pozwala na 30 minut sprzątania na jednym ładowaniu. Charakterystyczną cechą produktów tej marki jest ergonomiczna konstrukcja oraz nowatorski system zamiatania, umożliwiający zbieranie zanieczyszczeń bezpośrednio do zbiornika bez niepotrzebnego wzniecania kurzu. Prace porządkowe znacząco ułatwia długi uchwyt i ruchomy podwójny przegub.

Najważniejsze cechy akumulatorowych szczotek elektrycznych

Szczotka akumulatorowa karcher może być wykorzystywana do zbierania okruszków po jedzeniu z powierzchni twardych, a także wyczesywania zanieczyszczeń znajdujących się w runie dywanu. Tego rodzaju sprzęt powinien zainteresować właścicieli psów oraz kotów. Obracająca się szczotka skutecznie zbiera sierść, którą zostawiły po sobie te czworonogi. Elektryczna szczotka akumulatorowa to urządzenie, które łączy w sobie najlepsze cechy zmiotki i odkurzacza.