Jakie wybrać wierło do betonu?

Beton to bardzo twarde tworzywo, zatem wiercenie w nim otworów nie należy do łatwych zadań. Aby prace przebiegały szybko i sprawnie trzeba zawsze wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Jakie zatem wybrać wiertła do betonu?

Wiertła do betonu SDS

Wśród wielu wierteł dużym zainteresowaniem na rynku budowlanym cieszą się uniwersalne wiertła SDS, które to doskonale nadają się do wiercenia w wielu twardych materiałach. Wśród wielu z nich można wymienić cegłę, beton oraz kamień.

Wiertła do betonu te są wykonane ze stali, dzięki czemu cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną, a wiercąc w odpowiedni sposób potrafią one służyć niezawodnie przez wiele długich lat.

Wiertło SDS posiada trwałą podczas użytkowania końcówkę, która to jest wykonana z wolframu. Tworzywo to nie kruszy się nawet pod bardzo twardymi materiałami.

Istotną zaletą tego typu wiertła jest obrabiana końcówka, która to zapewnia ogromną trwałość w czasie nawet bardzo intensywnego wiercenia. Produkty te są dostępne na rynku w rozmiarach oraz kompatybilne z wieloma wiertarkami.

Wiertło do betonu długie

Te niezwykle trwałe produkty są wykonane ze stali oraz węglika wolframu. Charakteryzują się one wysoką jakością oraz są solidnie wykonane, dzięki czemu z ich pomocą wiercenie w betonie jest bardzo proste.

Wiertło długie doskonale nadaje się do wiercenia otworów w cegłach oraz płytkach ceramicznych. Ponadto można z jego pomocą wiercić otwory w betonie, drewnie oraz aluminium.

Jego czterorowkowa konstrukcja ze wzmocnionym rdzeniem doskonale zapobiega wibracjom oraz zawsze dostatecznie stabilizuje sprzęt.

Szeroka oferta wierteł sprawia, że każdy klient może wybrać produkt idealny dla swoich potrzeb.